Podłączenie kuchenki gazowej - bezpiecznie i w konkurencyjnej cenie

InstalService24 podłączy kuchenkę gazową, starszą i zupełnie nową. Zadzwoń 570 408 409

Nowe kuchenki gazowe powinny być podłączone do instalacji gazowej przez osobę posiadającą uprawnienia gazowe. Taka osoba robi wpis do karty gwarancyjnej, dzięki czemu kuchenka podlega gwarancji. Dlatego też dla własnego spokoju podłączenie kuchenki gazowej lepiej zostawić w profesjonalnych, doświadczonych rękach.

SerwisInstal24 na terenie Trójmiasta podłączy kuchenkę gazową do instalacji szybko i bezpiecznie. Dojedziemy w umówionym terminie na terenie Trójmiasta (Pruszcz Gdański, Gdańsk, Sopot, Gdynia, Rumia, Reda, Wejherowo). Nasz instalator sprawdzi szczelność podłączenie detektorem gazu (eksplozymetr).

Decydując się na zakup kuchenki gazowej, należy pamiętać między innymi:
Kuchenka o mocy do 11kW może być zamontowana w pomieszczeniu o objętości minimum 20 m³, wyposażonym w kratkę wentylacyjną i otwierane okno, od którego kuchenka musi być oddalona o minimum pół metra. Maksymalnie w odległości metra powinien znajdować się zawór odcinający dopływ gazu. Warunki techniczne, które należy spełnić przy instalowaniu urządzeń gazowych określa rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 roku (Dz.U. z dnia 15 czerwca 2002 r. §173.1)